• Letní dětský tábor

  v malebné přírodě u Skryjí u Tišnova • Škola nás baví

  a rozvíjíme dětskou individualitu a znalosti • Hry, výlety, zábava, poznávání

  pro děti ze základních škol • Vzdělávací kurzy

  při kterých vám předáme naše know-how • Mnoho let zkušeností

  v pořádání letních dětských táborů • Teambuildingy

  plné aktivit, které na míru stmelí váš kolektivMIMOškola nás baví

Máte dítě na individuálním vzdělávání podle § 41 Školského zákona ? Tedy domškoláka? Právě pro Vás je připravena naše MIMOŠkola nás baví.

Budeme pro děti připravovat vzdělávací aktivity 4-5 dní v týdnu v čase od 8:00 do 12:00, pouze v úterý v čase od 10:00 do 14:00. Je možno využít buď kompletní nabídky, tedy s denní docházkou, za 3000 Kč měsíčně, nebo je možné vybrat si jen některé dny za 200 Kč za den.

Pro přihlášené a vážné zájemce nabízíme v sobotu 30. 9. 2023 od 9:30 do cca 12:00 krátké představení našeho týmu a pár zábavných aktivit v prostorách naší MIMOškoly na adrese Sloup 221. V pondělí 2. 10. 2023 to společně rozjedeme a budeme se vzdělávat a u toho bavit! Zaujali jsme vás? Pokud ano a chtěli byste naší nabídky využít, registrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:

Kroužky – Škola nás baví

Vidíte se zapojení do nějaké z našich aktivit? Super! Vyplňte proto prosím

Příprava na přijímací zkoušky – MATEMATIKA

Čekají tě přijímací zkoušky na střední školu? Ideální čas začít s přípravou. Nabízíme podzimní běh kurzu přípravy na přijímačky! Na kurzu nás čeká spousta testů, tištěných materiálů, video rozbory, taktiky a techniky řešení přijímačkových testů.

Kdy: úterý 17:00 - 18:00
Cena: 1 500 Kč/pololetí
Kde: prostory Škola nás baví, Sloup 221
Kapacita: 12 osob

Kurz je určen pro žáky 9. ročníků.

Těší se na vás Petr SehnalPříprava na přijímací zkoušky – ČEŠTINA

Čekají tě přijímací zkoušky na střední školu? Ideální čas začít s tréninkem. Nabízíme podzimní běh kurzu přípravy na přijímačky! Na kurzu nás čeká spousta testů, tištěných materiálů, technik a tipů k řešení přijímačkových testů.

Kdy: středa 17:00 - 18:00
Cena: 1 500 Kč/pololetí
Kde: prostory Škola nás baví, Sloup 221
Kapacita: 12 osob

Kurz je určen pro žáky 9. ročníků.

Těší se na vás Zuzka SehnalováKeramika aneb Ruce v hlíně

Vytváření a vyrábění z keramické hlíny a v příjemné atmosféře, při kterém můžeš zapojit svoji fantazii i všechny svoje prsty. :) Přijď si vyrobit, co Tě napadne, zažít pořádně upatlané ruce a naučit se pracovat s hlínou.

Kdy: středa 15:00 - 16:30
Cena: 1 500 Kč/pololetí
Kde: prostory Škola nás baví, Sloup 221
Kapacita: dle zájmu

Kurz je určen pro děti ve věku 6 - 15 let.

Těší se na vás Klára PliskováIntuitivní malování aneb Kam Tě ruka táhne

Spousta malování a tvoření, co tě jen napadne. Budeme si hrát s technikami a materiály, aby sis i ty mohl/a najít to, co bude nejvíc bavit tebe. A protože jde hlavně o to si tvoření užít, i ty se budeš podílet na tom, co si společně namalujeme nebo vytvoříme. :)

Kdy: čtvrtek 15:30 - 17:00
Cena: 1 500 Kč/pololetí
Kde: prostory Škola nás baví, Sloup 221
Kapacita: 10 osob

Kurz je určen pro děti ve věku 6 - 11 let (1. až 5. třída).

Těší se na vás Ivana SoldánováKytara k táboráku – ZAPLNĚNO

Chtěl/a by sis umět zahrát na kytaru svoji oblíbenou písničku k táboráku? Společně se postupně naučíme jednotlivé akordy i rytmy, aby se tvůj sen stal skutečností – abys mohl/a hrát svoje oblíbené písničky a rozproudit atmosféru u táborového ohně!

Kdy: pondělí nebo úterý 16:00 - 17:00
Cena: 1 500 Kč/pololetí
Kde: prostory Škola nás baví, Sloup 221
Kapacita: kurz je na 1. pololetí 2023/24 zaplněn

Kurz je určen pro děti ve věku 6 - 15 let.

Těší se na vás Alžběta ŠevčíkováŠachy aneb Nekecej a táhni

Rád přemýšlíš a baví Tě přicházet na nové a nové možnosti... hry? I to můžou být šachy! Naučíme se základní pravidla této královské hry a se zkušenějšími rozehrajeme složitější partie. Přijď uniknout z reality do černobílého světa a naučit se vidět vždy několik kroků dál než ostatní. :)

Kdy: úterý 14:30 - 16:00
Cena: 800 Kč/pololetí
Kde: c
Kapacita: 3 a 3 osoby

Kurz je určen pro děti ve věku 6 - 15 let.

Těší se na vás František BalážŠošůvňáček aneb kroužek folklorního tance

Chceš si zatancovat v rytmu lidových tanců, vyzkoušet si kroj, zazpívat lidové písničky a zažít zábavu?

Kdy: čtvrtek 16:30 - 17:30
Cena: 800 Kč/pololetí
Kde: Šošůvka, přísálí kulturního domu
Kapacita: dle zájmu

Kurz je určen pro děti ve věku 4 - 8 let.

Těší se na vás Barča Sedláková a Simča KrálíkováKroužek e-Sportu

V dnešní době je těžké děti učit spolupráci a týmovému duchu. Nový kroužek je zaměřený na rozvoj dětí prostřednictvím konzole Playstation – právě pomocí týmových her (fotbal, hokej, ...) děti nejen hraíj hry, ale zlepšují se ve strategii, předvídání, intuici a spolupráci. O přínosech a rizicích hraní diskutujeme s cílem nejen zlepšit povědomí o hrách u dětí, ale klademe důraz také na komunikaci s rodiči.

Kdy: čtvrtek 17:00 - 18:30
Cena: 1 500 Kč/pololetí
Kde: prostory Škola nás baví, Sloup 221
Kapacita: 4 osoby

Kurz je určen pro děti ve věku 10 - 18 let.

Těší se na vás František BalážO projektu Škola nás bavíS dětmi na našich táborech intenzivně pracujeme a snažíme se jim formou příběhů a her předávat hodnoty a dovednosti, které považujeme zejména v dnešní době za důležité. V průběhu let u našich táborových účastníků vnímáme, jak se vyvíjí. Chceme každému z nich dát prostor zazářit. Vnímáme, že každé dítě je jedinečné.

Cítíme však, že 2 týdny nejsou mnoho pro to, abychom dokázali provést opravdovou změnu. Ve věku, kdy jsou děti školou povinné, tráví právě ve škole mnoho času a jedná se tak o místo, kde je z velké části formována jejich osobnost. Jejich budoucnost.

Právě proto nás škola baví a těšíme se sem. V pohodovém prostředí toho všichni spoustu zažijeme i vymyslíme... společně to ověříme, a tak se to naučíme!

Chceme, aby naše děti do školy chodily rády a vzdělávání pro ně bylo zábavou. Společně utvoříme prostředí, ve kterém se dítě bude rozvíjet na své osobní maximum a svým vlastním tempem. V tomto prostředí pro nás je stěžejní individuální a empatický přístup, důraz na otevřenost, efektivní komunikaci, spolupráci, respekt a toleranci. Také poznání sebe samého, samostatnost, kritické myšlení a rozvoj kreativity jsou klíčové. To vše nedílně náleží cestě ke spokojené osobnosti dítěte. Pojďme se po téhle cestě vydat společně!

Hlavními hodnotami školy jsou:

ZÁBAVA
TOLERANCE
OTEVŘENOST
ZODPOVĚDNOST
KOMUNIKACE
DŮVĚRA
SVOBODA

Objevení spokojené a vědomé osobnosti je to, čeho chce naše škola u každého dosáhnout. Škola, co dává smysl. Škola, co baví. Jedná se o největší a nejambicióznější projekt našeho spolku, při kterém zužitkujeme naše zkušenosti nejen z táborů, ale také z pedagogického prostředí.